Kalite Politikası

Anasayfa » Kalite Politikası

2013 yılında kurulan; çalışanların yaşam kalitesine ve ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine hizmet eden, iş sağlığı ve güvenliği alanında yenilikçi, gelişime açık ve toplumdaki bireylerin sağlığını önde tutan bir firma olma vizyonunu benimseyen KABİN OSGB HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. çalışanların ve toplumun her kesiminin iş sağlığı ve güvenliği politikaları hakkındaki farkındalığını arttırmak üzere İş Sağlığı ve Güvenliği  Hizmetleri başta olmak üzere İSG alanında çalışanların ve işverenlerin ihtiyaç duyduğu/duyacağı her türlü hizmeti vermek için gerekli çalışmaları yapmaktadır.

KABİN OSGB HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. yaptığı her çalışma ve verdiği her hizmet de müşteri ihtiyaç ve beklentilerinizi de göz önüne alarak, en doğru kanaldan ve en uygun çözüm önerilerini sunan ve bu önerileri sunarken KABİN OSGB HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. nin temelini oluşturan ‘çalışanların her türlü riskten korunması’ prensibinden de ödün vermeyen genç ve dinamik bir firmadır.

KABİN OSGB HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. bünyesinde bulundurduğu sektörde İSG alanında yıllar boyunca hizmet vermiş tecrübeli personelin yanında kadrosuna kattığı genç profesyoneller sayesinde hizmet kalitesinden ödün vermeden dinamizmini korumaktadır.

KABİN OSGB HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. çalışanların sağlığını; çalışma alanındaki mevcut riskler ile yaptıkları işlerden kaynaklanan her türlü risk ve kaza olasılığana karşı korumayı hedefler. Bu amaca ulaşmak için organizasyonunu geliştirir, güçlendirir ve eğitir. İSG değerlerini özümsemiş, eğitimli çalışanları ile başarısını garantiler.

İŞTİRAKLERİMİZ

VARYANS OSGB HİZMETLERİ A.Ş.                             www.varyansosgb.com.tr

İSGEMEK YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.                                   www.isgemek.com

ALKIM YÖNETİM ÇEVRE HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.      www.isgcevre.com

Kalite Politikamız

* Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müşteri odaklı ve kaliteli çözümleri geliştirmek.

* Çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, sektöründe lider bir marka olmak.

* Süreçlerimizi ulusal mevzuat ve uluslararası kabul görmüş standartlar doğrultusunda yapılandırarak, verimliliği en üst düzeye taşıyacak araç ve teknolojiler ile destekleyerek hizmet vermek.

* Süreçlerimizin performansını sistematik olarak ölçümleyerek, sürekli iyileştirmeye çalışmak.

* Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemek.

* İş ortaklarımızla karşılıklı fayda ilişkileri kurmak ve sürdürmek.