Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

HİZMET POLİTİKAMIZ

Çalışanların yaşam kalitesine ve ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine hizmet eden, iş sağlığı ve güvenliği alanında yenilikçi, gelişime açık ve toplumdaki bireylerin sağlığını önde tutan bir firma olma vizyonunu benimseyen Kabin OSGB, çalışanların ve toplumun her kesiminin iş sağlığı ve güvenliği politikaları hakkındaki farkındalığını arttırmak üzere İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri başta olmak üzere İSG alanında çalışanların ve işverenlerin ihtiyaç duyduğu / duyacağı her türlü hizmeti vermek için gerekli çalışmaları yapmaktadır.

Kabin OSGB, yaptığı her çalışma ve verdiği her hizmette, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini de göz önüne alarak, en doğru kanaldan ve en uygun çözüm önerilerini sunan ve bu önerileri sunarken Kabin OSGB’nin temelini oluşturan ‘çalışanların her türlü riskten korunması’ prensibinden de ödün vermeyen genç ve dinamik bir firmadır.

Kabin OSGB, bünyesinde bulundurduğu, sektörde İSG alanında yıllar boyunca hizmet vermiş tecrübeli personelin yanında kadrosuna kattığı genç profesyoneller sayesinde hizmet kalitesinden ödün vermeden dinamizmini korumaktadır.

Kabin OSGB, çalışanların sağlığını; çalışma alanındaki mevcut riskler ile yaptıkları işlerden kaynaklanan her türlü risk ve kaza olasılığına karşı korumayı hedefler. Bu amaca ulaşmak için organizasyonunu geliştirir, güçlendirir ve eğitir. İSG değerlerini özümsemiş, eğitimli çalışanları ile başarısını garantiler.

Çözüm Ortağınız
  • Varyans OSGB
  • İsgemek OSGB

Hizmetlerimiz

Nasıl Çalışıyoruz ?

Hizmetlerimiz

* İşyeri Hijyen ve Dezenfeksiyon Hizmetleri ( Hekim Kontrolünde)
* İşyeri Hekimliği Hizmetleri
* İş Güvenliği Uzmanı Hizmetleri
* Ortam Ölçüm ve Değerlendirme Hizmetleri
* Sağlık Taraması Hizmetleri
* Sağlık Raporu Hizmetleri
* İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Hizmetleri
* Periyodik Test ve Kontrol Hizmetleri
* Risk Analizi Hizmetleri
* İş Sağlığı Danışmanlık Hizmetleri
* İş Güvenliği Danışmanlık Hizmetleri
* Genel İSG Danışmanlık Hizmetleri
* Temel Yangın Eğitimi Hizmetleri
* Acil Durum Planlaması Hizmetleri